Thursday, April 19, 2012

تا چند دقیقه دیگه سایت های دولتی شروع می کنند مهدی یحیی نژاد عامل خود فروخته و فریب خورده صهیونیزم و بهائیت!

امروز اول اردیبهشت مصادف با سالروز آغاز عید رضوان عید بهاییان بود در ویکی پدیا در باره عید رضوان این گونه نوشته است:
عید رضوان یکی از اعیاد دین بهائی و سلطان اعیاد این دین به شمار می‌رود.[۱] این عید را عید گل هم می‌گویند.
ایام عید رضوان از سی و دوم نوروز شروع و مدت ۱۲ روز ادامه دارد. روز اول مطابق ۲۱ آوریل، اول اردیبهشت و ۱۳ شهرالجلال بدیع (تقویم بهائی) است.
این ایام مصادف ورود بهاءالله شارع دین بهائی به باغی در حومه شهر بغداد در آوریل ۱۸۶۳ است. این باغ بعدها در بین بهائیان به باغ رضوان شهرت یافت. این ایام ایامی است که در آن بهاءالله صریحا به اصحاب خود اظهار امر کرد

من یعنی نویسنده وبلاگ ضمن مخالف بودن با آیین بهائیت این عید را بر عموم هموطنان کیش بهایی تبریک می گویم اما سایت بالاترین در یک اقدام جالب نیز لوگوی خود را بخاطر احترام به هموطنان بهایی تغیر داد که جای تقدیر و تشکر دارد و نشان از بالندگی فرهنگ این سر زمین دارد که فرزندان ایران به عقاید یک دیگر احترام بگذارند.

اما نکته ای که قابل تامل است تا چند ساعت دیگر حمله سایت های دولتی به سمت مهدی یحیی نژاد و چسباندن انواع مارک ها به این شخص از جمله بهایی صهیونیست و ... آغاز خواهد شد اما در روزی که لوگوی عید مسلمانان بالا رفت هیچ کدام از این سایت ها به مهدی یحیی نژاد بر چسب مسلمان بودن نزدند!
به هر حال روزی باید برسد که شیعه سنی اتئیست آگنواتئیست زرتشتی مسیحی بهایی یهودی خدا بور و همه ایرانی ها به باور های یک دیگر احترام بگذارند و به یک دیگر توهین نکنند.
با تشکر از مدیران سایت بالا ترین بخاطر احترام به همه عقاید و باور ها
-----------------------------------------
پی نوشت چرندیات سایت های دولتی در باره بهایی بودن مهدی یحیی نژاد بزودی در این محل ضمیمه خواهد شد

No comments:

Post a Comment